“Прошу хоч один Bayraktar, щоб діти залишались живими”: хлопчик з Ірпеня написав листа Ердогану

8-річний хлопчик Женя з Ірпеня написав зворушливий лист до президента Туреччини Ердогана. Він попросив його надати бодай один безпілотник Bayraktar для Збройних сил України, щоб захистити українських дітей.

Лист маленького українця був представлений на виставці з нагоди 99-річчя Дня проголошення Турецької Республіки в турецькому посольстві в Києві.

Восьмирічний хлопчик Женя з Ірпеня Київської області написав зворушливий лист президенту Туреччини Реджепу Тайіпу Ердогану. Він попросив його надати хоча б один безпілотник Bayraktar для Збройних сил України, щоб захистити українських дітей.

Лист маленького українця був представлений на виставці з нагоди 99-річчя Дня проголошення Турецької Республіки в турецькому посольстві в Києві. Про це в Twitter написав глава бізнес-асоціації TURKSID в Україні Ісмет Юксель.

Дитина написала листа на звичайному листочку із зошита в клітинку.

“Дорогий президенте Ердоган! Мене звуть Женя, мені 8 років, я з міста-героя Ірпінь. У вас є Байрактар. Вони для війни, а у нас війна. Прошу хоч один Байрактар для військових для перемоги і щоб не вмирали діти. Дякую! Слава Україні!”, – йдеться в листі дитини.

Також малюк намалював прапори України й Туреччини, а між ними – безпілотник.

Ісмет Юксель у своєму пості тегнув турецького лідера Ердогана, щоб той звернув увагу на велике прохання маленької дитини з України.

“Привернув увагу лист, написаний 8-річним українським хлопчиком президенту Ердогану, на виставці на прийомі з нагоди Дня Республіки 29 жовтня, проведеному нашим посольством у Києві”, – написав він.

You cannot copy content of this page