Україна понад усе

15-річний юнак дроном навів ЗСУ на величезну колону росіян

Юний Андрій Покраса каже, що йому було “дуже, дуже страшно”, але він сильно не хотів, щоб захопили його населений пункт.

15-річний школяр Андрій Покраса допоміг українській армії лыквыдувати велику колону російських окупантів, яка наступала на Київ.

Хлопець розповів, що представники ТО спілкувались з ними з приводу того, що їм були потрібні  GPS-координати колони ворона.

“Вони надали нам інформацію, де приблизно може бути ворожа колона. Нашою метою було знайти точні координати і передати координати ЗСУ. Це була одна з найбільших колон, які рухалися по Житомирській трасі, і нам вдалося її знайти, тому що одна з вантажівок довго включала фари”, — розповів хлопець.

Юнак скерував свій дрон в поле біля свого будинку і виявив колону по Житомирській трасі – неподалік від села Березівка (40 кілометрів від Києва). Його батько швидко передав координати в ТО. А далі вже працювали професіонали з ліквідування.

“Він був єдиним, хто мав досвід роботи з безпілотниками в цьому регіоні. Він справжній герой, герой України”, – пояснив військовий.

Вам також має сподобатись...