Україна понад усе

21-річна Катерина захисниця Азовсталі, друзі не знали де вона, доки не побачили ролик із її співом

Від таких історій аж дух перехоплює. Про дівчину дізналися зовсім нещодавно, їй всього 21 рік і вона там, разом хлопцями, на Азовсталі. Весь світ знає про цю біду, українці благають про порятунок наших героїв! Історія Катерини зворушує до сліз, а скільки ще таких історій.

21-річна дівчина горить неймовірною силою любові до України. Відео з “Азовсталі”, на якому дівчина співає патріотичні пісні підкорило соцмережі за лічені години. Виявилося, спів – покликання дівчини.

Захисницю звуть Катерина, їй 21 рік і вона із Тернопілля. Окрім співу, у її серці змалку цвіте любов до України. Катя навчалася у Тернопільському професійному коледжі ім. Соломії Крушельницької на співочому відділенні.

Її знайомі розповідають про неї як про активну та чуйну. Катерина пише музику та вірші, грала у Тернопільському народному драматичному театрі-студії. Після закінчення навчання Пташка переїхала до Києва і влаштувалася до мотошколи.

Встати на захист Батьківщини дівчина вирішила навесні 2021 року, закінчила медичні курси. Батькам про те, що вирушила на передову, сказала не одразу. Боялася, щоб вони не переймалися.

Тобто Пташка, але Пташка зі сталі! Вона мала фарбуватися, носити сумку через плече і ходити на побачення, а натомість обрала автмат і камуфляж! Катя дуже сильна духом! Друзі Катерини не знали, що вона на “Азовсталі”, доки не побачили ролик із її співом.

Вам також має сподобатись...