Україна понад усе

29 квітня Геннадій Матуляк мав би відзначати своє 45-річчя

Надію на те, що все добре, просто немає змоги подзвонити, перервало повідомлення від жительки одного із сіл Вишгородського району, яка знайшла Ольгу через соцмережі – «Ви часом не дружина Геннадія Матуляка?». Таке розповіла дружина видатного льотчика. Ми всі пам’ятаємо історії про нього та як багато він зробив для України! Будемо завжди пам’ятати справжніх героїв України!

29 квітня, Геннадій Матуляк відзначав би своє 45-річчя. Близькі люди побажали б йому миру та здоров’я. Та його дружина розповіла, що ще два місяці тому, на сайті президента вони побачили указ про присвоєння Геннадію Матуляку звання Герой України. Приписка «посмертно» розділила життя родини на до та після.

Дружина Геннадія – Ольга розповіла, що її чоловік намагався в кожну вільну хвилинку від роботи телефонувати. Так і було.

Але одного дня їй зателефонувала незнайома жінка, та спитала, чи не дружина вона Геннадію Матуляку? Виявилося, що жінка знайшла її через соціальні мережі. А ім’я вона побачила в паспорті, який знайшли біля літака.

Ольга розповіла, що звісно знала за кого виходить заміж, проте ця новина її все одно шокувала. Тепер всі знайомі та близькі люди згадають Геннадія, як справжнього героя, який віддав своє життя за сотні інших.

Вам також має сподобатись...