Скандальний вчинок очільників Хресної ходи виправдовують спробами примирити Україну та Росію.

Скандальний вчинок очільників Хресної ходи виправдовують спробами примирити Україну та Росію.

Відтак при здійсненні заходів дещо змінили, адже цього тижня у римо-католиків світу триває страсний тиждень.

У Страсну п’ятницю, 15 квітня, у Римі відбудеться традиційний хресний хід. І чомусь у Ватикані вирішили,  що якщо хрест будуть нести Українка та Росіянка, це буде дуже символічно, стане атрибутом примирення.

Ці жінки переїхали до Італії 2 десятиліття тому. Ірина та Альбіна працюють в структурі паліативної опіки. Керівниця Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ Олена Кулигіна каже, що жінки налаштовані досить мирно, озвучують в своєму інтерв’ю мирні тези та вислови.

В сою чергу українка Ірина каже:” Між нами надто міцні узи. Народ не хотів цієї війни ні х чийого боку. Ми зв’язані сім’єю, дружбою, ми – брати”.

Посол України у Ватикані Андрій Юраш вже висказав свою думку на таку ініціативу Святого Престолу. Сказав, що шукають наразі можливість реалізувати ці цілі.

Але от Очільник УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) натякнув що це для Українців справді образливо. Сказавши, що такі ідеї недоречні та несвоєчасні. І треба вважати перш за все на наслідки вторгнення народу і армії рф до України.

За його словами примирення можливе і воно однозначно буде, тільки за однієї умови – закінчення конфлікту і припинення вогню.

You cannot copy content of this page