Смішні історії

Аж раптом почув голос дружини. Думав, що вже мене піймали, та коли прислухався, то зрозумів, що говорить вона до когось іншого…

Я ніколи не вважав себе ревнивим чоловіком. Завжди сміявся з тих, хто відстежував своїх половинок. Думав, що це просто манія та недовіра, бо людина, яка захоче зрадити, все одно це зробить, а правду приховати неможливо.

Одного разу сталася зі мною і прикра, і смішна історія.  Я впіймав дружину «на гарячому», принаймні я так думав. В той день я раніше пішов додому. По дорозі купив квіти, бо хотів дружині приємне зробити.

Двері відчинив ключем. Кохана не почула, бо якраз була у душі. Я вирішив не розкривати свій задум та ще більше посилити свій сюрприз. Почавши потихеньку знімати взуття.

Аж раптом почув голос дружини. Думав, що вже мене піймали, та коли прислухався, то зрозумів, що говорить вона до когось іншого. Тут я й зрозумів, що вона мені зраджує. Я чітко почув, як вона питала когось, чи все він з’їв.

Тобто вона цього покидька ще й годує в нас. Кров прилила до обличчя, а в голові почало щось стріляти. Перша думка – влаштувати гучний скандал, та поставити крапки над «і» в наших стосунках. Це ж, напевно, ще й не перший день продовжується.

Я так поринув у свої думки, як я зараз влаштую розбір польотів, що навіть не помітив, що опинився занадто близько до дверей ванни, які в цей момент різко відчинила дружина. Я впав на підлогу, кохана кричала, що вона випадково та вибачалася.

А мене лише цікавило питання: «Де той інший чоловік?». Кілька разів повторивши своє питання, я побачив збентежене обличчя дружини, яка явно не розуміла, про що йде мова. Я перепитав ще раз, де вона ховає коханця.

В цей момент вона запропонувала викликати лікарів, бо подумала, що в мене струс мозку. Я перепитав, кого вона годувала. І тут дружина так голосно засміялася, що я оторопів. В неї аж сльози в очах виступили. Вона задихаючись від сміху, тицяла пальцем кудись у куток.

Я обернувся і помітив невеличку коробку, в якій щось ворушилося. Я підвівся і подивився, що це. На мій подив, там сидів маленький сріблястий клубочок – кошеня з грайливими оченятами. Подруга дружини його принесла. Мені було так соромно перед коханою.

Вам також має сподобатись...