Україна понад усе

Батько 3-ох дівчат пішов готувати їжу для ЗСУ

Хоч Олександр і має право взагалі не служити, він вирішив, що через його обставини потрібно йти й працювати кухарем для наших захисників.

Олександр ще чотири місяці тому й гадки не мав, що буде польовим кухарем. Сьогодні він щоденно готує їжу для кількох десятків бійців. За цивільним фахом він машиніст штукатурної станції, але за покликанням – кухар.

«В душі я кухар і кондитер, кулінарія – моє хобі. У перші ж дні потрібна була людина, яка вміє готувати, має достатній досвід у цій справі та готова взяти відповідальність за щоденне приготування страв для наших бійців.  Я зголосився».

Навички та любов до приготування їжі в Олександра з’явилися не випадково: гвардієць є батьком трьох дітей, а незабаром на світ має з’явитися і четверта дитина. Здібності та любов до куховарства відкрив у себе з народженням першої дитини. Так чоловік намагався «розвантажити» від готування їжі дружину.

А з появою трьох дітей якось само собою вийшло, жартує чоловік,  що «кухня повністю перейшла в його розпорядження».

Тепер щоб захистити сім’ю і Батьківщину Олександр служить у війську. Багатодітний батько не розглядав можливість не йти служити, хоч і мав таке право.

Вам також має сподобатись...