Україна понад усе

Білорусь отримала близько 70% всього випромінення під час аварії. Біля 97% радіоактивних речовин і досі в саркофагах

Пройшло 36 років з моменту найбільшої сучасної катастрофи світу. Але і досі відголоски і наслідки того всього ми бачимо по всій планеті.

Чорнобильська катастрофа — найбільша екологічна катастрофа сучасності, яка трапилася о 00 год. 23 хв. 26 квітня 1986 року, коли вибухнув реактор 4- го енергоблоку Чорнобильської АЕС.

Великий викид радіоактивного пилу (в тому числі йоду 131, цезію 137, стронцію 90) піднявся на висоту 1500 м і був перенесений вітром до Скандинавії, Центральної та Південно-Східної Європи, Північної Італії.

Доречі по шкалі в 7 балів аварії на ЧАЕС присвоїли всі 7. Відтак АЕС Фукусіма-1, Японія, в 2011 році теж отримала тих самих 7 балів.

Близько 25 тисяч чоловіків пішли з життя внаслідок аварії. Ще близько 70 стали “з особливостями здоров’я”. Доречі 20% летальних випадків були зафіксовані як сам0губств0.

Білорусь отримала близько 70% всього випромінення під час аварії. Найстрашніше, що біля 97% радіоактивних речовин і досі в саркофагах.

Для того аби станцію списали повністю треба аби пройшло близько 100 років. А поки, ми молимося за те, аби нічого з цього не повторилося, і просимо аби в загиблих була легка хмаринка, дякуємо рятівникам та тим, хто перший поклав своє життя за спасіння світу.

Вам також має сподобатись...