Боже, ти пробач нас грішних, та які ж вони тупі. В такі фейки не повірити навіть дитина. Як в одному папірці можна зробити стільки помилок і видати це за явність

Боже, ти пробач нас грішних, та які ж вони тупі. В такі фейки не повірити навіть дитина. Як в одному папірці можна зробити стільки помилок і видати це за явність.

Словом, росіяни знову закинули черговий фейк, наче б то про те, що Зеленський В.А. заздалегідь підготував медалі, нагороди та “зірки” за взяття Криму. Ці нагороди наче био знайшли в якійсь Богом забутий адміністрації містечка на Україні.

Та тільки прокололися вони в таких деталях, які знає навіть 8-річна дитина, тим самим видавши і підставивши себе.

Фото оригінал того, які нагороди буцім-то мали бути передані нашим воякам. А тепер саме цікаве. ТОП помилок в даному фейку.

Зеленський Володимир Олександрович, але там вказано Зеленський В.А. не забуваємо, що росіяни не вкурсі як пишеться Олександр нашою мовою.

Далі видав “наказ” але у нас, нажаль, чи нащастя, тільки Укази). Крім того, не Криму, а АР Крим – розуміємо тепер так? То хто поважає суверенітет Кримчан?

Ну і родзинка на торті – не взяття Криму, а його визволення. Взяли то його вони. Дурні-дурнями, а все туди, в бік України гавкати. Тупі цуцики. Наш народ розумний, ми не ведемося.

You cannot copy content of this page