Україна понад усе

Брати Кеннеді “прибрали” її, аби не бовкнула зайвого

Цього ніхто не знає, але секрет знаменитої “хотьби” від Мерилін Монро не в роках тренувань. Це все від хвороби.

Виявляється знаменитість переживала досить складне життя, а відтак, її образ це більше втілення проблем з підсвідомістю, аніж просто амплуа.

Загалом Мерилін Монро і досі є еталоном пристрасті, краси, моди і стилю. Тим не менше, незважаючи на те, що в молодості вона була танцівницею, вона постійно користувалася своєю репутацією “недалекої дівчинки”.

А після травми ноги її знаменита хотьба стала більш привабливою і жіночою, адже довгий час дівчина не ставала повністю на ступню.

Ходили слухи і про те, що ноги у акторки різної довжини, ще казали і про те, буцім-то вона підпидює підбори задля досягнення такого ефекту.

Втім, зовнішність Мерилін Монро була відтак не привабливою, можна сказати і зовсім простою. На таких дівчат не звертали увагу.

Незважаючи на таке яскраве життя, купу подій, плітки про багаточисленні романи з різними відомими людьми, пішла з життя вона досить рано.

Хоча, як то кажуть талановита людина, талановита у всьому. Вона навіть з життя пішла яскраво.

Так, що досі існує купа версій щодо цього. Одна з них, доречі, легенда про те, що брати Кеннеді “прибрали” її, аби не бовкнула зайвого. У них був роман. І це точно було їм не на руку.

Вам також має сподобатись...