Україна понад усе

Британське МЗС направило 5 мільйонів фунтів на підтримку ЗСУ

На спеціальний рахунок Нацбанку України отримано або понад 182 млн гривень від Британії. Всі кошти підуть на оборону. Дякуємо за таку потужу підтримку! В Україні завили, що це найбільша

НБУ 18 травня отримав від Міністерства закордонних справ та справ Співдружності націй та розвитку Великобританії 5 млн фунтів стерлінгів (або понад 182 млн гривень в еквіваленті) на спецрахунок, відкритий для підтримки ЗСУ.

Про це повідомляє пресс-служба Нацбанку України.

У НБУ наголошують, що це найбільша сума, яка надійшла на підтримку Збройних Сил України одним платежем в іноземній валюті від закордонних благодійників із початку вйни з Росією.

“Ми щиро дякуємо Міністерству закордонних справ та справ Співдружності націй та розвитку Великобританії за цей значний благодійний внесок у захист України не лише власної свободи та незалежності, а й миру та демократичних цінностей усього світу. Ми високо цінуємо партнерські відносини з Урядом Великобританії та вдячні за всебічну підтримку України у боротьбі з російським агресором”, – заявив голова НБУ Кирило Шевченко.

Вам також має сподобатись...