Було ухвалено рішення матерям окупантів самостійно забрати синів з полону, де вони наразі перебувають

Заступник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що нещодавно було ухвалено рішення матерям окупантів самостійно забрати синів з полону, де вони наразі перебувають.

Саме за таких умов родичі можуть забрати російських полонених. При цьому, пройшовши всі 7 кіл пекла, в яких живе вже наразі вся наша країна.

До того ж, було наголошено, що повітряний простір України закрито, тому визволяти чоловіків і синів російським жінкам доведеться доїхати до самого Києва.

Український політдіяч навіть підказує як найкраще і найбезпечніше це зробити, спочатку доїхали до Мінська або Калілнінграда, звідти перетнути Польський кордон. А вже згодом дістатися до України.

Адже ми не варвари, навіть дамо супровід і гарантуємо безпеку, якщо ваші ж “миротворці” не почнуть вас “визволяти”, скидуючи ракети на голови.

Користувачі соціальних мереж всебічно підтримали таке рішення МВС. Адже доїхати до Києва це було б надто просто, тому з усіх куточків світу люди пропонують повести “екскурсію” російським жінкам по точкам ударів ракет.

Зокрема, якщо вражень від наслідків “Руського миру” в Києві, матерям полонених буде мало, наші земляки охоче організують “тур” по країні в Харків, Гостомель, Горлівку!

Вся Україна підтримує ідею показати країні агресору “до” і “після”. Можливо хоча б таким чином окупантам дійде, що їхня участь може бути такою ж, від своїх же рук, якщо вчасно не спинитися.

You cannot copy content of this page