Історії про дружбу, Родинні історії

Чоловік кричав, що моя сестра висмоктує з мене гроші, а потім заявив, що якщо я не припиню їй допомагати, то він розлучиться зі мною

Я з дитинства звикла завжди допомагати молодшій сестрі. Ми були дуже дружні, жодного разу не сварилися через іграшки. Були готові віддати одне одному. Так завжди було. Мій чоловік не розуміє моїх стосунків з сестрою.

Річ у тім, що у його сім’ї не прийнято розкидатися грошима. Його батьки жодного разу не допомагали йому чи його сестрі. На їхню думку, матеріальна допомога членам сім’ї породжує звичку жебракувати та жити за рахунок інших, а не вирішувати свої проблеми.

На весілля своєї сестри я вирішила подарувати їй дорогий подарунок. З чоловіком це питання не обговорила, бо не могла уявити, що це призведе до скандалу. Це ж весілля. Він вчинив такий скандал.

Чоловік кричав, що моя сестра висмоктує з мене гроші, а потім заявив, що якщо я не припиню їй допомагати, то він розлучиться зі мною. Мені здається, тільки тоді я усвідомила, наскільки погано знаю свого чоловіка. Звичайно ж, я обрала свою рідну людину. Та чи правильно я вчинила?

Вам також має сподобатись...