Чому не варто розповідати всім підряд про заплановану відпустку

Цю історію мені розповіла колишня однокурсниця. Ми особливо не спілкуємося, але іноді підтримуємо зв’язок. В Інтернеті зідзвонюємося, а коли вона приїжджає, ходимо разом попити кави.

Так ось її дочка подружилася в школі з хлопчиком, виявилося, що вони сусіди по під’їзду. Згодом почали дружити сім’ями. Дівчата молоді, бувало, ходили одна до одної в гості. Діти зрідка обмінювалися невеликими подарунками.

Але ось однокурсниця стала помічати, як поведінка мами хлопчика почала змінюватися, і не в кращу сторону. Справи у них йшли добре, чоловік однокурсниці купив нову машину. Сусідка відразу почала пиляти свого чоловіка на предмет покупки автомобіля. Так сама ж про це і розповіла моїй однокурсниці.

Далі більше. Якщо однокурсниця отримувала від чоловіка подарунки, то подруга тут же вимагала схожі і від свого. Але тільки краще і дорожче. Відносини почали псуватися, і в родині у сусідки почався розлад і проблеми з бюджетом.

І ось сталося таке, від чого особливо в наш складний час можна і посивіти ненароком. Подруга моя збиралася в Туреччину злітати у відпустку всією сім’єю. Сусідка, звичайно, про це дізналася і перед від’їздом напросилася в гості. Нібито віддати подарунок доньці.

Вони прийшли разом з сином, хоч і виглядав він не дуже. Якийсь трохи млявий і не в собі. Дітей відправили грати в кімнату, а самі сіли на кухні. Подруга моя відразу відчула недобре, сказала, що довго розсиджуватися їй нема коли, потрібно збиратися в дорогу.

Коли сусідка йшла, вона якось прям наполягала, щоб син обійняв доньку моєї однокурсниці. Це було дивно, адже раніше вони так ніколи не прощалися. Всім було ніяково, але сусідка не зникла, поки не зробили так, як вона хотіла.

Однокурсниця і сусідка користуються одним форумом для мам в Інтернеті. Там і корисні поради можна знайти, і самому досвідом материнства ділитися. Так ось вранці того дня на форумі сусідка створила тему про жар і слабкість у дитини.

Виходить, що сусідка напхала дитину жарознижуючим і потягла в гості. А потім змусила обніматися, щоб дівчинка точно заразилася і ніхто у відпустку не поїхав. Оце так, такої заздрості однокурсниця моя не очікувала, звичайно.

Спілкуватися вони припинили. Тихо і без будь-яких скандалів. Малятко, слава богу, не заразилася, а ось у хлопчика була ангіна з ускладненнями. Тоді навіть скинулися йому на лікування всім під’їздом: він же ні в чому не винен.

You cannot copy content of this page