Чи має теща право користуватися добротою зятя

У моєї дружини є молодша сестра. Та нещодавно розлучилася і залишилася одна з сином. І тепер всі розмови тільки про неї і її проблеми. Так як у неї немає достатньо коштів, тесть і теща усі сили вклали, щоб забезпечити молодшу дочку всім необхідним.

Вони продали машину, щоб допомогти їй з житлом. І відразу запланували через кілька місяців купити собі нову машину. Вони і зараз можуть собі її дозволити, але на ту, що їм сподобалася, доведеться ще дозбирати.

Саме тому я регулярно допомагаю батькам і сестрі дружини. То в лікарню, то на ринок, то ще кудись. І так кожні вихідні (не рахуючи «виїздів» в будні). Цієї п’ятниці мені зателефонувала теща і попросила, щоб я її з чоловіком, з молодшою ​​дочкою і племінником відвіз і привіз з дачі. Теща і сестра дружини живуть в різних кінцях міста, а це ще додатковий час на дорогу.

Я відповів, що на ці вихідні у нас плани і ніяк не виходить відвезти або забрати родичів. Ще (мабуть, зопалу) я додав, що я не таксі і, якщо так вже треба, я можу оплатити їм таксі. І взагалі, мені теж іноді відпочивати треба.

За мої слова отримувала дружина. Ненароком я почув, як мене поминають злим голосним словом, поки розгублена дружина не знала, як на це реагувати. Сама вона на моєму боці і прекрасно розуміє, що у всього повинні бути свої межі. Але також вона натякає, що потрібно потерпіти всього лише це літо.

Як не дивно, через час подзвонив тесть. Уже з претензією до дочки. Ніби як чому вона не захищала свого чоловіка і чому не донесла думку про рамки дозволеного до матері. Тут навіть я розгубився. Бідний тесть.

Одне було точно ясно. З родичами дружини я спілкуватися більше не маю наміру. Як би ти не старався, що б ти не зробив, одна відмова або прокол – і ти вже ворог народу. Я такого терпіти не маю бажання.

Дружина звертається до мого терпіння. Адже це сім’я. Не можна так з рідними. Але якщо я буду знову поступатися, це ні до чого доброго не приведе. А якщо відразу виставляти рамки, починаються образи. Хіба не так?

You cannot copy content of this page