Ціла сім’я захищає Україну, батько та два сина

Ця історія просто торкається самого серця. Два юнаки пішли захищати Україну, вони брати, але все життя не були знайомі. Згодом про це дізнався їхній батько та приєднався до синів, Ця історія заслуговує уваги та поваги. Українці дійсно дуже сильний народ, такі історії тому доказ.

Ціла сім’я зі Сходу України разом італійським мільйонером та дівчиной з Пітера б’ють ворога у складі 68-ї окремої єгерської бригади

В українській армії на сході країни є військове формування, в якому служить ціла сім’я – батько з двома синами. Як стало відомо, йдеться про 68-у окрему єгерську бригаду.

“Це правда. Я, мій брат і наш батько служимо в одному взводі, – каже військовослужбовець цієї бригади Сергій. – Історія нашої сім’ї така: тато розлучився з мамою, коли я був зовсім маленьким. Так сталося, що мама пропала безвісти, мене виховувала тітка. Батько жив з іншою родиною.

Через роки, десь 2017-го чи 2018-го, я дізнався про те, що в мене є брат. Знайшов його випадково, по прізвищу. Запитав у нього про те, чи не Женя звуть його батька. Він підтвердив, але навіть після цього довго ми не могли з ним, братом, зустрітись, бо я восьмий рік на службі. Зустрілися ми з ним у січні”.

Пішов у військкомат слідом за братом

За словами Сергія, після того в кінці лютого, він одразу пішов у військкомат.

“Про це дізнався мій брат. Розповів, що свою сім’ю відправив до Польщі, а сам служить у територіальній обороні. Я покликав його служити разом. Трохи згодом про все це дізнався наш батько. Він, до речі, свого часу був в Афганістані, має непоганий досвід.

Він зателефонував до брата і сказав, що хоче до нас. Брат тоді мені сказав, що старий хоче до нас. Командир батальйону дозволив”, – каже Сергій.

У 68-й бригаді уточнили, що батько цих хлопців насправді досить емоційно відреагував на те, що обоє захищають Україну.

“Сини захищають, а я що, буду вдома відлежуватись? Батьку без синів не можна”, – каже він.

“У результаті служимо всі втрьох, постійно разом виконуємо завдання. Я як командир взводу, як старший, до своєї сім’ї ставлюся суворіше, але намагаюся батька берегти, йому 57 років. Усі ми – піхота. До речі, ми маємо одне технічне ноу-хау, про яке будемо готові розповісти трохи потім. Такого ні в кого немає, але зараз не можна розповідати. Всі ми дуже любимо Україну”, – каже Сергій.

Служать разом з італійським мільйонером та дівчиною з Пітера

До цього Сергій додає, що у їхній бригаді на себе звертає увагу не лише їхня родина, а й один із італійських мільйонерів.

“Ця людина – уродженець України, але тривалий час жив в Італії. Кинув усе і приїхав до нас. Скоро наша бригада розповість про нього.

У тій же бригаді служить дівчина з позивним Гайка. Вона – корінна росіянка, народилася у Санкт-Петербурзі, тривалий час жила у Маріуполі, потім переїхала до Києва.

You cannot copy content of this page