Україна понад усе

Цивілізація? Ні, не чули. В США відкрили правду про те, як пересилали дітей живим вантажем по почті

Цивілізація? Ні, не чули. В США відкрили правду про те, як пересилали дітей живим вантажем по почті.

Коли потрібно було відправити дитину до родичів в гості, батьки таким чином економили на квитках на потяг.

Адже поштова пересилка коштувала в рази менше, аніж квиток. Крім того, це було абсолютно законно. Аж цілих 2 роки такий вид “транспорту” був дійсно законним, навіть більше того, звичним.

В 1013 році почала свою діяльність державна поштова служба, адже до цього пересилки займалися приватні особи. Але з приходом цієї структури, люди почали пепечилати не тільки птицю та предмети домашнього побуту, але і дітей.

Обійти закон і обмеження було легко, адже вага до 22,7 кг була абсолютно дозволеною, а відтак дітей з меншою вагою спокійно брали як поштовий вантаж.

Доречі вартість такої послуги становила 15 центів. Офіційно заборонили приймати дітей будь якого віку вже в 1915 році. Але залишалася можливість хитрістю обійти закон і просто відправити дитину як “живий вантаж”.

І тільки в 1920 році вийшов офіційний закон, де було заборонено вказувати людей як вантаж. Наразі США є однією з самих розвинених країн світу.

Подумати тільки, а всього якихось 100 років назад, вони висилали дітей в ящиках разом з курами та свинями. І навіть те, що далеко не всі діти доставлялися до пункту призначення, багато хто тікав, дітей губили та забували, не хвилювали батьків так, як ціна на потяг.

Вам також має сподобатись...