Україна понад усе

“Діти повинні ходити на гуртки, розвиватися”,- сказав Притула і відправив свою сім’ю з Києва

Притула розповів, чому не засуджує тих, хто виїхав за кордон в важкі часи. Відтак і його діти втекли з Києва задля того, аби жити в спокої і далі отримувати нормальну освіту та розвиток.

Волонтер і громадський діяч Сергій Притула під час війни залишається в Києві. Він разом з благодійним фондом допомагає українським військовим, купляє необхідне обладнання на передову.

Але сім’я Притули виїхала зі столиці. До повномасштабного вторгнення Сергій активно займався політикою, наразі покинув все і лише волонтерить.

Багато колег Сергія відправили дружин з дітьми за кордон. Однак сім’я Притули залишається в Україні. Волонтер подбав, щоб рідні були в безпечнішому місці, ніж Київ.

“Діти повинні ходити на гуртки, розвиватися, але разом з тим не покидати межі рідного краю. Попри те, що вони не в Києві, вони і досі залишаються на території України”,- розповідає Притула.

Не спішить ділитися місцезнаходеженням сім’ї, але каже, що його Катя знайшла роботу і наразі займається тим, аби виховати розумне підростаюче покоління, яке потім буде відбудовувати країну.

Вам також має сподобатись...