Україна понад усе

Дівчина-стрімер зібрала для ЗСУ 85 тисяч гривень

20-річна Наталія Мартинюк вирішила, що повинна використати свій ресурс у напрямку перемоги України! У своєму інстаграмі вона зібрала 85 тисяч гривень для допомоги Збройним Силам України. Не забуваймо, свій внесок у перемогу може зробити кожен, головне — правильний підхід!

20-річна Наталія Мартинюк, більш відома своїм підписникам за ніком Мартік, зібрала у своєму інстаграмі 85 тисяч гривень для допомоги Збройним Силам України.

Дівчина говорить, що все це — завдяки стрімам, які, на її переконання, допомагають людям розвиватися й відволікатися від буденності. Розвиток і психологія — ось теми інстаблогерки.

Наталія розповідає, що спочатку вирішила відправляти на підтримку Збройних Сил України 10% від свого заробітку, але згодом зрозуміла, що здатна використовувати свої ресурси набагато більше.

“Я вирішила влаштувати благодійний вечір, де буду запрошувати для спілкування на стрім цікавих гостей, дарувати подарунки топдонатерам та просто піднімати український дух, — пояснює дівчина. — Сьогодні ми вже зібрали 85 000 грн на підтримку наших військових, і це тільки початок”, – сказала вона.

Вам також має сподобатись...