Україна понад усе

Для дідуся, який врятував своїх трьох онуків вдалося зібрати 500 000 грн

Всі ж пам’ятають історію про дідуся, що розчулив серця глядачів соцмереж —84-літній Валентин Миколайович, який проїхав за кермом старенького авто декілька діб, щоб врятувати свою родину. Так от небайдужі люди допомогли їм і зібрали для цієї багатодітної сім’ї 500 000 грн! Ось вона сила українського народу! Безмежна подяка нашим людям, які мають такі добрі серця! Українці своїх у біді не покинуть!

Нагадаємо, що з початку війни родина Валентина Миколайовича постійно була за крок до смерті. Т

Він розповів, що майже місяць його сім’я ховалась від бомбардувань у підвалі будинку в селі Степове, що в Запорізької області.

Після того як вони ледь не втратили маму дітей Марію і з’їли всі запаси, дідусь, єдиний водій у сім’ї, повіз своїх сина, невістку, трьох онуків та песика до Івано-Франківська, вперше в житті долаючи за кермом таку велику відстань.

Першу зупинку вони тоді зробили у центрі для біженців у Запоріжжі. Тут, поки батьки бавилися зі старшими дітками, Валентин Миколайович і заколисав молодшу 6-місячну Ізабелу. Саме це фото й облетіло весь інтернет, тим самим їм вдалося привернути увагу до своєї родини.

Попри всі труднощі, їм вдалося евакуюватися до безпечного місця! Тепер дідусь може бавити онуків, не ховаючись у підвалі під обстрілами. Він врятував свою родину та розчулив тисячі сердець. А небайдужі люди допомогли їм і зібрали для цієї багатодітної сім’ї 500 000 грн

 

Вам також має сподобатись...