Україна понад усе

Дмитро Комаров віддає свій елітний “крайслер” на допомогу Україні

Комаров зізнався, що машина дійсно дуже рідкісна та елітна. На всю країну лише дві такі. Всі виручені кошти підуть на допомогу Україні. Від таких історія стає тепліше на душі, коли розумієш, що цінності в людей змінилися. Він такж написав подробиці, про які мало хто знав.

Комаров без жалю віддає “улюблену іграшку” на благо Батьківщини.

Український мандрівник, журналіст, автор та телеведучий тревел-шоу Мир навиворіт та Мандруй Україною Дмитро Комаров виставив особистий автомобіль на благодійний аукціон. Всі виручені кошти він віддасть на допомогу Україні.

Таким чином він вирішив відсвяткувати своє 39-річчя. Комаров зізнався, що дев’ять років тому захотів придбати круту “іграшку” для великих хлопчиків. Тоді з рук він узяв Сhrysler Сrossfire – гарний автомобіль, в якому він вигадав безліч сюжетів для своїх передач.

Зараз він прийняв рішення продати “машину з історією” на благо Батьківщини. Оголошення про аукціоні з’явилося на особистій сторінці Комарова Instagram.

“Сьогодні мені 39. Хочу використати цю дату з користю для України. Виставляю на аукціон колись улюблену мною “іграшку”. У цій машині було придумано багато сюжетів Світу навиворіт. Вона з’явилася випадково. Як і багато “хлопчиків”, я хотів “спортивну купешку”.

Перебивайте ціни. Пам’ятайте – ви не просто купуєте рідкісну машину з історією – ви допомагаєте Україні. Пропонуйте якнайбільше 🙂 Мінімальну ціну не встановлюю – потрібна цифра сама прийде. Радуйтеся життю. І нехай ця радість принесе користь. Успіхів!» – написав він.

Вам також має сподобатись...