Добровольці із Грузії спалили російський прапор у звільненому Гостомелі

Мотивації хлопцям. Нашим українським захисникам допомагають добровольці з Грузії. Вони допомагають боронити України тому що хочуть, щоб це жахіття швидше закінчилося! Щоб українські матері перестали проливати сльози! Дякуємо хлопцям з Грузії, дякуємо нашим українським військовим! Разом до перемоги! Бережи вас Боже, наші рідненькі!

Новина. Відучора всі новини шокують нас кадрами з Гостомеля, Бучі та Ірпеня! Кляті окупанти наробили там багато біди! Серце здригається від тих жахіть! Іноді неможливо уявити, як на таке спроможна людина у якої так само є серце, але коди дивишся на ті жахливі кадри, на ці зруйновані життя та долі, то стає очевидно зрозуміло, немає в них ані серця, ані душі, ані зовсім нічого людяного!

Ми знаємо одне, що жоден українець цього ніколи не пробачить! Не вистачає слів, щоб описати весь той жах та страхіття! Вони понесуть кару за кожну зруйновану долю! Так не буває, що таких покидьків земля носила!

Зі скорботою будемо пам’ятати всіх загиблих! Бідні люди, сльози на очах!  Нехай закінчиться війна! Нехай припиняться всі ці страждання!

You cannot copy content of this page