Україна понад усе

Дружина командира Азова розповіла в яких умовах утримуються бійці з Азовсталі

Ніхто ж не забув про хлопців з Азовсталі?? Командир батальйону «Азов» Денис Прокопенко зміг коротко зателефонувати до своєї дружини Катерини, і вона розповіла про що була їхня розмова. Стало відомо де саме вони утримуються та хто контролює умови, в яких вони перебувають наразі.

Наших українських хлопців, після тримісячної облоги Азовсталі, утримують у «задовільних» умовах. Про це повідомили у The Gardian, посилаючись на слова дружини командира частини.

«Він сказав, що в нього все гаразд, і запитав, як я. Я чула з інших джерел, що умови більш-менш задовільні. Їх годують, дають воду. Умови відповідають вимогам, і за цей короткий період вони не зазнали насильства, – сказала Катерина. – Що буде далі, ми, звичайно, не знаємо, але зараз є треті сторони – ООН та Червоний Хрест – які контролюють ситуацію», – розповіла Катерина Прокопенко виданню у вівторок.

Більшість поранених утримуються у в’язниці в Оленівці, селі біля Донецька, але менша група перебуває у лікарні у місті Новоазовську. Прокопенко сказала, що, як їй відомо, ніхто з хлопців не був вивезений до Росії.

Катерина Прокопенко започаткувала незалежну організацію, щоб вести кампанію на підтримку “Азовсталі”, серед яких також є українські прикордонники та співробітники українських служб безпеки.

“Мета організації – організовувати щотижневі зустрічі з ними розвінчувати фальшивки про наших хлопців, стежити за тим, щоб умови їх утримання залишалися задовільними – ліжко, ліки, вода та їжа, та боротися за їхнє швидке звільнення”, – прокоментувала вона.

Вам також має сподобатись...