Історії про дружбу, Родинні історії

Дружина скривилася і сказала, що наші чоловічі справи не мають ніякого значення. А потім ще скаржилася, що дружина мого друга їй не подруга

Я  дружину свою сильно кохаю. Разом ми вже понад 10 років. Нещодавно вона таке утнула, що я зрозумів, що я її взагалі не знаю. Як я міг таке не помічати, я не знаю. В нашій сім’ї організацією всіх свят займається моя кохана. Вона це дуже любить і в неї завжди прекрасно все виходить.

Ми мали святкувати мій День народження. Я подивився список гостей і не побачив там свого друга з його дружиною. Я запитав у коханої, чому їх немає у списку. Її відповідь мене шокувала – вони минулого разу подарували мало грошей. Як це так? Я ж не через гроші з людиною спілкуюся. Яка різниця, хто та скільки подарував? Може вони тоді більше й не могли у конверт покласти.

Тим паче, що ця людина завжди мені допомагала й ніколи не шкодувала часу та сил. Дружина скривилася і сказала, що наші чоловічі справи не мають ніякого значення. А потім ще скаржилася, що дружина мого друга їй не подруга. Я взагалі не розумію цих дурниць. Я й сам не завжди дарував друзям конверти. Інколи обирав подарунки для душі і вони могли бути безплатні.

Цього разу я просто не впізнавав кохану. Тема якось зам’ялася, і більше до цього питання не поверталися. Вранці у свій День народження я просто поставив дружину перед фактом, що мій друг з дружиною прийдуть, бо їх запросив я. Як же вона сварилася.  Скандал був такий, що всі сусіди чули. Чому вона так поводиться? Ми не бідуємо, їжі та місця точно вистачить на всіх.

Вам також має сподобатись...