Дуже цінні поради для тих, в кого є маленькі діточки. Про не панікувати, не нервувати, писати не будемо

Дуже цінні поради для тих, в кого є маленькі діточки. Про не панікувати, не нервувати, писати не будемо, хоч це і є в загальному основним, що потрібно від мам сьогодні.

Коли речі і документи зібрані, подумайте і про таке:

На одяг, а краще на майку/куртку нашити дитині етикетку, вишити самостійно нитками, їх ініціали, прізвища, групи крові. Якщо часу нема, можна написати все це на руці рукою чи маркером, це більш крайні міри, але раптом.

Потурбуйтеся про те, щоб у вас було щось, що може заспокоїти дитинку, будь що, наприклад маленька машинка, ручка, або щось мілке і безпечне, що зазвичай діти люблять просити в батьків погратися.

Термобілизна це добре, але для дітей краще вдягати багато одягу, багатошаровість – можливість втримати тепло.

Якщо дитина часто просить пити, а теплої рідини поруч немає, завжди можна нагріти її біля свого тіла, найбільш тепло буде під футболкою, під пафою.

Про необхідні медикаменти:

Основне що потрібно, це жарознижуюючі засоби, ліки від алергії, для нормалізації роботи шлунку. Для самих маленьких діток – щось від коліків. Більшість швидкорозчинних дитячих чаїв містять в собі заспокійливі трави, які підуть на користь в даній ситуації, саме ними можна замінити компоти та соки.

Не забувайте про ліки, які приписані дитині індивідуально, їх треба мати при собі в першу чергу.

Під звуки вибухів і гул, бажано закривати дітей собою та закривати їм вуха при можливості. В такому разі, якщо є вибір яку взяти шапочку для дитини, віддавайте перевагу тим, де є зав’язки, і головний убір добре прикриває вуха.

Не забувайте використовувати герметичні пакети, які не тільки збережуть тепло, але і допоможуть в разі чого уникнути витікання рідини з дитячих пляшечок і мінімізують намокання документів та інших важливих речей, які знаходяться поруч.

You cannot copy content of this page