Україна понад усе

Джонсон написав дуже емоційного листа українським дітям

Джонсон написав дуже щиро і емоційно, зокрема наголосив на тому, що підтримка від Британії буде завжди. Таке не забувається ніколи. Героїзм нашого народу відмічає весь світ! Ми будемо триматися заради перемоги!

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям.

«Багато з вас бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина. Проте щодня українські діти навчають усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову, навіть у найважчі часи. Я не можу згадати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих десь», – йдеться у листі Джонсона.

Глава британського уряду додав, що маленькі українці мають безмірно пишатися своєю країною, своїми батьками, своїми солдатами та найбільше пишатися собою.

Він також передав українським дітям, що вони не одні у цьому світі.

«Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори на наших будинках, офісах, церквах, магазинах та ігрових майданчиках навіть на даху мого будинку на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наша молодь малює ваші прапори у класах та робить синьо-жовті браслети на підтримку вашої країни», – заявив Джонсон.

Джонсон також написав,  що вірить у перемогу України.

«Я вірю, як і ваш Президент, що Україна виграє цю в#йну. Я всім серцем сподіваюся, що невдовзі ви зможете повернутися у свої будинки, школи, сім’ї. І що б не трапилося, як би довго це не тривало, ми у Великій Британії ніколи не забудемо вас і завжди будемо пишатися називати вас своїми друзями», – підсумував Джонсон.

Вам також має сподобатись...