Україна понад усе

Естонський військовий залишив службу в НАТО і власним коштом навчає українських бійців

Це просто вражаюча історія, молодий хлопець, який володіє дійсно важливими знаннями для наших хлопців, витрачає свої власні кошти, щоб навчати їх. Каже, що робить це, щоб вберегти більше життів українських героїв. Ці історія варта вашої уваги.

Останні сім років Максим був професійним військовим в армії НАТО. Щоб приїхати до України, йому довелося звільнитися зі служби та втратити право на пенсію.

29-річний громадянин Естонії після 24 лютого змінив своє життя, аби підтримати нашу країну. Він звільнився з армії НАТО, приїхав до України і власним коштом навчає бійців. Останні сім років Максим був професійним військовим в армії НАТО. Все, що він відпрацював за роки контрактної служби, тепер передає українським захисникам.

В юності Максим навчався в Україні комп’ютерних технологій. І зараз залишитися осторонь не зміг. Приїхав чоловік за підтримки асоціації українських організацій в Естонії та проводить навчання захисників власним коштом. Заради своєї ініціативи Максим звільнився зі служби та навіть втратив право на військову пенсію.

“Люди тут вдома втрачають, тому мої заощадження – це так собі”, – каже він.

“Передаю їм українським захисникам, як мінімум в0гневої підготовки, тактики. Намагаюся якнайбільше навчити їх координувати свої дії з іншими підрозділами. Ось це проблема росіян, що вони не координовані. Це просто маса, яка пре грубою силою” , – додав військовий.

Максим сподівається, що його наука збереже українським захисникам життя та прискорить перемогу.

“Зараз я навчив п’ятдесят людей, а ці п’ятдесят людей навчать ще п’ятдесят людей. Це скільки хлопців залишаться здоровими та повернуться додому”, – сказав він.

Він продовжить підготовку українських захисників і надалі, поки вистачить заощаджень. Що Україна переможе, Максим не сумнівається.

Вам також має сподобатись...