Україна понад усе

Футбольний клуб «Динамо» відновить зруйновану амбулаторію в селі Гурівщина Київської області

Без медичної допомоги залишилося близько 5 тис людей. Було ухвалено рішення колективно відбудовувати важливий медзаклад для жителів Бучанського району Київщини.

Міністерство охорони здоров’я, Футбольний клуб «Динамо» (Київ) та Київська обласна військова адміністрація підписали меморандум про партнерство та співпрацю. Мета цього меморандуму — сприяти відновленню амбулаторії в селі Гурівщина, що в Бучанському районі Київської області.

Російськими військами амбулаторію було зруйновано у березні, коли на території Гурівщини точилися важкі б0ї. Під час боuових дій, внаслідок влучання снаrяду росіян у медзаклад, сталася пожежа і будівля вигоріла ущент. Через це сотні пацієнтів залишились без кваліфікованої медичної допомоги.

Як результат, було ухвалено рішення колективно відбудовувати важливий медзаклад для жителів Бучанського району Київщини. Відповідно до попереднього плану, новозбудована амбулаторія має відкрити свої двері для більш ніж 5 тис. пацієнтів уже у листопаді цього року.

Згідно з проєктом відбудова цього медичного закладу триватиме за міжнародними стандартами − буде оснащено сучасним обладнанням для виявлення хвороб на першочергових стадіях.

«Ми розуміємо, наскільки важливим є відновлення «первинки», оскільки це перша точка входу до медичної допомоги. Ми говоримо не лише про відновлення того, що зруйновано, а й про технічну модернізацію всіх закладів охорони здоров’я, для того, щоб, попри повномасштабне вторгнення російської федерації, охорона здоров’я, яка мала потужний поштовх у розвитку останні два роки, продовжила розвиток і рух вперед», — заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Відновлення медичного закладу відбуватиметься за кошти Футбольного клубу «Динамо» (Київ) та різних благодійників, а Київська ОВА всіляко сприятиме якнайшвидшій реалізації проєкту.

«Це вже другий меморандум про співпрацю у відбудові медичних закладів Київщини. Нещодавно ми домовились з партнерами про відновлення Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги, що був повністю зруйнований від рук окупантів. Співпраця з ФК «Динамо» (Київ) та МОЗ надважлива. Незабаром за рахунок спортивного клубу більш ніж 5 тис. жителів Гурівщини та навколишніх сіл матимуть змогу отримувати кваліфіковану медичну допомогу», – прокоментував підписання меморандуму заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк.

Вам також має сподобатись...