Україна понад усе

Галкін висміяв Соловйова та Скабеєву на концерті в Ізраїлі

Галкін сміється з Ольги Скабеєвої та Володимира Соловйова, які називають його зрадником Батьківщини. Його жарти здійняли гучний регот в залі. Посмійтеся й ви

Російський артист Максим Галкін, який підтримує Україну від початку, дав концерт в Ізраїлі та висміяв російських журналістів.

У Мережі з’явилося відео, як Галкін сміється з Ольги Скабеєвої та Володимира Соловйова, які називають його зрадником Батьківщини.

“Я говорю “Немає в.йні” – вони називають мене зрадником. Вони кажуть: “Ми робимо цю спецоперацію, щоб відсунути НАТО від кордонів з Росією”. Для чого? Це нормально? Подобається, не подобається – НАТО розширюється”, – сказав зі сцени. Галкін.

У цей момент у залі Тель-Авіва пролунав гучний сміх. Галкін також пожартував, що Скабєєва та Соловйов незабаром можуть почати нападати не лише на Україну, а й на інші країни.

“Швеція ж теж збирається до Альянсу. Я вже бачу ці антискандинавські настрої. Я вже бачу, як Скабеєва спалює альбом АВВА. Я вам точно кажу, що не за горами! Шведську стінку перейменують на “лазалку”, сауну – на “сухопарку”, шведський стіл – в “обжиралівку”. Ну і, звичайно ж, заборонять казки Сельми Лагерлеф і Астрід Ліндгрен. Я вже бачу Соловйова, він стоїть і кричить: “Карлсон!”, – каже шоумен.

Вам також має сподобатись...