Генерал поліції Аброськін здався в заручники в обмін на можливість евакуювати дітей з Маріуполя, що перебуває в облозі

В ЗМІ почала поширюватися інформація про заяву Генерала поліції України В’ячеслава Аброськіна, який запропонував окупантам, щоб його взяли в заручники в обмін на змогу евакуювати дітей з Маріуполя, що наразі перебуває в тяжкому становищі. Про це повідомив український продюсер Олександр Роднянський.

“Сьогодні в повністю зруйнованому місті залишилося багато дітей, – написав Аброськін, – яких, якщо не врятувати зараз, вони загинуть найближчими днями, час уже йде на години”.

“Звертаюся до російських загарбників – дайте можливість вивести дітей з Маріуполя замість ще живих дітей пропоную себе. Так, я прошу впустити мене в Маріуполь для збору дітей та організації їхнього вивезення. Мені потрібно три дні в місті. На останньому блокпосту під час зворотного проїзду з дітьми здаюся в полон”, – звернувся Аброськін.

Він до речі нагадав, що безпосередньо з 2014 до 2018 року організовував протидію проти окупації у Донецькій області.

“Я включений до ваших списків. Я перебуваю у вашому розшуку. Ви організували замах на мене, щоб усунути. Десятки ваших були вбиті, а тисячі ваших спільників були затримані за моєї участі. Я саме той генерал, який, мабуть, найближчий до мене знаменитому полку «Азов». Це моя особиста ініціатива”, – заявив Аброськін.

У Маріуполі, зараз гуманітарна криза. Місто руйнують, страждають звичайні мирні люди, а от окупанти до того ж блокують доставку гуманітарної допомоги. Такий мужній вчинок українського генерала Аброськіна – це абсолютна моральна перемога українців.

Крутий, погодьтеся, генерал поліції.

You cannot copy content of this page