Греція відновить пологовий будинок у Маріуполі, на який окупанти скинули відразу декілька бомб, знаючи, що там вагітні та діти! Українці цього не пробачать

В Маріуполі проживало багато греків, понад 1,5 тис. людей. Греція не змогла пройти повз такого варварського вчинку збоку російських окупантів. Вони, знаючи, що це не просто лікарня, а пологовий будинок, закинули просто людям на голови одразу декілька бомб!!! Ми ніколи не пробачимо цього росіянам! НІКОЛИ!!! Дуже дякуємо Греції, що в такий складний момент підтримали Україну!

Можливо мало хто знає, але Маріупольське міське товариство греків одне з найчисленніших об’єднань представників грецької спільноти, створене у січні 1989 р.

Повідомляється, що кількість членів товариства становить майже 1,5 тис. осіб. Основні напрями діяльності: збереження та популяризація новогрецької мови, розповсюдження літератури про досягнення грецьких культурних центрів, організація конкурсів, фестивалів, виставок грецької народної творчості та мистецтва тощо.

Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс у своєму Твіттер заявив, що Греція відновить пологовий будинок у Маріуполі, який розбомбили військові РФ.

“Греція готова відновити пологовий будинок у Маріуполі, центрі грецької меншини в Україні, місті, дорогому нашим серцям та символі варварства війни”.

You cannot copy content of this page