Україна понад усе

Гурт який представляє Україну на Євробаченні може бути дискваліфікований

Гурт який представляє Україну на Євробаченні може бути дискваліфікований. Відтак у Мережі ширяться заклики користувачів, аби світові лідери об’єдналися та допомогли врятувати людей з “Азовсталі”.

Ну і звісно ж не обійшли увагою і Kalush Orchestra. Від них вимагають, аби ті будь якою ціною нагадували зі сцени в прямих ефірах та під час виступів про те, що відбувається в країні.

Зокрема, львівський репер Otoy (В’ячеслав Дрофа), брат якого вважається зниклим безвісти на території заводу, просив гурт Kalush Orchestra говорити на “Євробаченні-2022” про порятунок цивільних та захисників.

Звісно представники конкурсу будуть попереджати про відповідальність за політичні висказування, але хіба хоч хтось зможе зупинити гурт чи когось іншого, хто заговорить за збереження життя тисяч українців.

Kalush Orchestra відреагував на заклики у Мережі говорити про “Азовсталь”.

Хоч колектив і не може про це говорити на “Євробаченні-2022”, музиканти опублікували допис Instagram, в якому закликали негайно врятували усіх з території “Азовсталі” та показали моторошні кадри, на яких видно, в яких умовах живуть поранені.

Вам також має сподобатись...