Хлопці показали відірвану башту ворожого танка Т-72Б3

Українські захисники зфоткали з дрону, як виглядає піджарений танк ворога! Ви тільки подивіться, нам здається, що це саме символ того, яка доля очікує всіх ворогів в Україні! Слава нашим Героям! Подякуймо за захист українців!

Відірвана башта ворожого танка Т-72Б3 явно нагадує клятих, та наглядно демонструє, що чекає ворожих танкістів в Україні.

На такий танк встановлено багатоканальний прціл ПНМ Сосна-У, розроблений білоруським підприємством ВАТ «Пеленг» і вологодським АТ «ВОМЗ», що випускається, до складу якого входить автмат супроводу мети (АСЦ) і тепловізійний канал з камерою Чалел Катрін.

У СУО залишено приціл ТПД-К1 комплексу 1А40 з танка Т-72Б. Прціл командира танка – ТКН-3МК, що є модернізацією рдянського прцілу ТКН-3 із системою «Дубль» і ЕОП 2-го покоління. Механік водій отримав нічний бінокулярний пристрій спостереження ТВН-5.

От такий танк зараз вдачно піджарений та валяється в полі! Ну нічого, потім приберемо та здамо на металобрухт. Всі кошти з ворожого металобрухту підуть на відновлення інфраструктури українських міст.

You cannot copy content of this page