Україна понад усе

Хлопці зі ЗооПатрулю врятували кота, який сидів на краєчку зруйнованого будинку в Бородянці

Неймовірна історія порятунку бідолашного котика, який провів в зруйнованому домі не один тиждень. Він просто сидів на краєчку сього поверху, спуститися сам не міг, бо вцілилих сходів не залишилося. Тому, як саме його врятувати продумувалося довго! Дякуємо нашим рятівникам! Ви доводите кожного дня, що в українців дуже велике серце!

Цей вчинок привернув увагу й наших рятувальників з ДСНС, вони написали, що бути українцем, це дорівнює тому, що побачити у вщент зруйнованому будинку самотнього кота почати бити на сполох. Організувати рятувальну операцію з визволення нещасної тварини і не здатися.

Бути українським рятувальником, це пригнати з іншого міста таку необхідну для порятунку кота автодрабину і зняти бідолашного з висоти сьомого поверху. Бути українцями, це бути ЛЮДЬМИ і відчувати відповідальність за тих, кому важко. Допомагати. Рятувати.

Дякуємо ЗооПатруль і всім, хто тримав кулачки за цього котика. Кажуть, що руді приносять удачу. Тож нехай вона супроводжує кожне добре серце, яке долучилося до цієї неймовірної рятувальної операції!

Вам також має сподобатись...