Україна понад усе

Інформувала ворога щодо базування бойових літаків ЗСУ: затримано російську агентку у Миколаєві

У Миколаєві викрито російську агентку, яка збирала розвіддані щодо переміщення військової техніки ЗСУ, зокрема про місця дислокації повітряної військової техніки на території Миколаївської області.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зловмисниця передавала ворогу локації стратегічно важливої критичної інфраструктури на території регіону. Отримані відомості окупанти використовували для підготовки прицільних ракетних ударів по українських об’єктах.

Утім, силовики спрацювали на випередження і затримали зловмисницю на спробі передачі ворогу розвідувальної інформації. Тим самим запобігли реалізації ворожих планів щодо здійснення повітряних атак на південному напрямку.

Затриманою є мешканка обласного центру, яку після початку широкомасштабного вторгнення завербували спецслужби рф. У поле зору агресорів потрапила через свої прокремлівські погляди, які неодноразово висловлювала серед оточуючих.

Для комунікації з російським «куратором» використовувала анонімні месенджери, а передачу закритих даних здійснювала у вигляді електронних фото з описом місцевості.

Наразі затриманій повідомлено про підозру за вчинений нею злочин. Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Вам також має сподобатись...