Україна понад усе

Ірина Білик поскаржилася на те, що їй жити немає де, а її давнішній друг Кіркоров співає її пісні, виступає на концертах та не підтримує Україну

Ірина Білик поскаржилася на те, що їй жити немає де, а її давнішній друг Кіркоров співає її пісні, виступає на концертах та не підтримує Україну.

По словам артистки вона покинула свій дім 24 лютого, після того як почула перші постріли та вибухи. Доречі будинок Ірини Білик знаходиться в селі Березівка.

“У мене є завжди передчуття якогось поганого, а тому я поїхала з дому раніше, ніж встигла побачити весь той жах що відбувається.

У жителів нашого містечка є чат, де всі спілкуються, звідти я і дізналася останні новини”, – каже Ірина.

Крім того, Ірина Білик розповіла, що дуже боляче було дивитися на те, як в місцевості де вона до нині проживала спочатку відключили світло, потім взагалі відрізали від цивілізації, а опісля мародери розтягували її майно та жили в її будинку близько місяця.

Наразі Іра Білик зі своєю кумою знаходяться в безпечному місці. Тим не менше Іра не раз закликала своїх колег з РФ вплинути якось на ситуацію, бодай розказати світу про те що відбувається.

В числі тих, на кого вона сподівалася був і Філіп Кіркоров. Вона до останнього чекала, поки він отямиться і дасть об’єктивний коментар тому, що відбувається.

В особистому зверненні до свого “ексдруга” вона сказала дещо важливе. “Коли будеш виконувати мою пісню перед великою аудиторією, пам’ятай, що в мене тепер немає дому”, – не приховуючи емоцій каже акторка.

Вам також має сподобатись...