Україна понад усе

Історія 6 місячного Святослава з Азовсталі, його шукали сотні людей 2 місяці

Пам’ятаєте про історію 6 місячного Святослава, який був в першому автобусі евакуйованих із Азовсталі? Так от з’явилася історія про те, як його з мамою шукали більше двох місяців. Від цієї історії здригнлулося не одне серце, до тремтіння в голосі дякувати Богу, що тепер з ним все добре! Молимося за всіх тих, хто чекає порятунку! Дитина майже два місяці провела в підвалі, і тільки 1 травня її з мамою евакуювали.

Телеведуча Осадча через свій Telegram-канал “Пошук зниклих” шукала малюка з мамою, які майже 2 місяці перебували в підвалі заводу “Азовсталь” в Маріуполі. З ними не було зв’язку, і тільки 1 травня під час евакуації стало відомо, що вони живі.

“До моменту початку пошуку йому було 4 місяці, а вчора Святу виповнилося вже 6 місяців. І ці 8 тижнів свого маленького життя він провів з мамою в бомбосховищі Азовсталі. Ми знали, що вони там. З ними не було зв’язку, і ми молилися, щоб всі вони дочекалися евакуації. Вони вже на шляху до Запоріжжя, і скоро обіймуться з рідними, які шукали, чекали, молилися”, – написала вона.

“Господи, як це може бути, як таке може відбуватися з нами зараз?! Нехай ці маленькі очі більше ніколи не побачать таких жахів. Вибачте нам, діти, що ми, дорослі, не змогли перешкодити цьому горю”, – додала Катерина.

Джерело – Телеграм канал Телеведучої Катерини Осадчої.

Вам також має сподобатись...