Україна понад усе

Йдуть у вічність українські Герої: на Тернопільщині попрощалися з воїном Віктором Росінчуком

Віктор Росінчук із села Нивра Скала-Подільської громади колишнього Борщівського, а нині Чортківського району, пішов захищати Україну і нас з вами, хоча й не мав військового досвіду. У мирні дні їздив на заробітки за кордон, був добрим майстром і вдома, працював на будовах. Його історія життя заслуговує на повагу та на те, щоб дізнатися ким був цей герой.

Він був у гарячих точках. Молодший сержант Віктор Богданович Росінчук отримав важке поранення. 27 квітня він зустрів свій день народження, а 23 червня українського захисника не стало.

Овдовіла дружина Оля, сиротами залишилися 14-річний син Максим і 12-річна донька Ангелінка. Ніколи не обіймуть свого Вітю мама Марія і тато Богдан.

«Страшна подія не оминула і родину Росінчуків. Вірний військовій присязі, за нашу Батьківщину, під час виконання завдання по виявленню та знищенню сил противника, отримав важке поранення, внаслідок якого його не стало 23 червня 2022 року командир відділення безпілотних авіаційних комплексів однієї із бригад ЗСУ молодший сержант Росінчук Віктор Богданович, 1982 р.н. із села Нивра Скала-Подільської громади.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя, який віддав життя за Україну», -повідомив  начальник другого відділу

Чортківського РТЦК та СП підполковник Богдан Вербіцький.

«Один за одним йдуть у вічність мужні українські Герої, залишаючи по собі яскраві сліди, які наскрізь просякнуті сльозами українського народу.

Вічна пам’ять славетним воїнам, що віддали життя за рідну землю… З нами правда, з нами віра, а тому перемога обов’язково буде за нами», – написали на сторінці Чортківської районної військової адміністрації.

Вічна  пам’ять Герою! Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога!

Вам також має сподобатись...