Смішні історії

Коли Оля зайшла в аптеку в неї, як завжди, розбіглися очі. Дівчина почала скуповувати мало не всі вітаміни, бо впевнена, що це подовжить її життя

Я з минулого року як не в себе жеру вітаміни. Не «полі-вітаміни» — одну вранці і краще голодний шлунок, а я набрала різних, щоби без обману, хоч і тут нічого виключати не можна.

Щоразу, коли приходить час затаритися, то я в аптеці внутрішньо борюся, тобто мої внутрішні органи воюють: «Чия зараз черга? / Ні, я – головніше! / Не проґав свій стан/ Скоро зовсім без нас залишишься…» Очі/ кістки/ нерви/ мізки…

Печінка правда там знизу пробує про «покладені перерви», і щоб у них цілий місяць тільки її і чистили. Але хто ж її слухати буде, якщо на рингу такі важкоатлети. Вони по печінці зверху «бух», щоб не відволікала, і далі без її участі міжсобою.

В минулі роки я купувала полівітаміни, але відчувала деяку недоінформованість, підозрювала недостовірності. Тож пішла своїм шляхом.

Тепер я п’ю:
– “АЕвіт”,
— потім щось із кальцієм.

У пандемію мені пояснили, що нині ще й без цинку нікуди.

Я знайшла і з цинком! Він є в комплексі з вітамінами «С» та «Д»3.
Ви стежите за моєю латиною?
Ще приймаю щось для мізків.
І щось із лютеном…

Але тут – чергуючи з моїм найулюбленішим – комплексом «антистрес». Там уже нарешті на букву «В» підтягнуться.

Але дивлюся я на те, що реально можу оцінити, тобто на те, що випирає, — на свої нігті і не все тішить. Вже почала дізнаватися, чим там ветеринари папужок підгодовують, щоби у них дебіки не розм’якшувалися. Може й звідти щось ексклюзивне у свій коктейль витягну…

Новини спорту уважно слухаю: що там нового із забороненого у спортсменах знаходять? Так, записала собі на замітки пару речовин.

І якщо після цього — мого суперкоктейлю лікарі щось скажуть про авітаміноз… І ось що цікаво, пишуть: від надлишку вітамінів може “обсипати”. Ну, а якщо досі не обсипало, то виходить надлишку немає? Значить я правильною роблю? А вся їжа, яку я споживаю, складається з одних жирів і холестерину?

Почала я більше про це читати. І що толку? Тепер до мого внутрішнього аптечного диспуту ще одна трибуна втяглася — для «англійських учених». Ну, вчені не завжди англійські, але в основному вони воду каламутять «Про марність синтетичних препаратів».

Типу не обсипає, тому що вони в мені особливо не засиджуються. А так! З аптеки через касу, потім через мене і бульк — у туалет. Добре хоч одне — ефект плацебо у нас ніхто не може відібрати. Віра – наше все! З чим себе вітаю.

Вам також має сподобатись...