Україна понад усе

Колишній чоловік не може налагодити своє життя після розриву

Пройшло вже 6 років з моменту нашого розлучення, але колишній продовжує дошкуляти мені своїми проблемами. Це трапляється не часто, але із завидною регулярністю.

Таке почуття, ніби мені нічого робити, як вникати в його проблеми. Я заблокувала його у всіх соцмережах. Додала усі три його телефонні номери в чорний список… Але він знаходить спосіб зв’язатися зі мною і вивалити ту купу проблем, які у нього накопичилися.

Він просто ниє. Не просить грошей. Ні, такого нема. Але він іноді дзвонить з нових номерів, щоб поділитися тим, що “у нього наболіло”. А проблеми у нього завжди були і завжди є.

Думаю, що одна з головних причин розлучення – те, що я втомилася щодня слухати проблеми. Він ніколи не поцікавився, як у мене справи. Весь світ завжди крутився довкола нього. Не розумію, як я могла закохатися одного разу в таку людину? Любов дійсно може зробити людину сліпою і глухою.

Але я втомилася бути “вухами” свого колишнього. Не хочу про нього говорити чоловікові, з яким живу. Боюся, що він неправильно може зрозуміти і піде вирішувати проблему за допомогою куркулів. Я цього не хочу. Але вже просто не знаю, що робити.

Вам також має сподобатись...