Україна понад усе

Кошовий поділився деталями зустрічі зі Зеленським під час війни

Актор та гуморист Євген Кошовий зізнався, що зміг побачити президента України та свого найкращого друга Володимира Зеленського: «Він, мабуть, мені бреше, що він спить, але каже, що спить».

В інтерв’ю Українській правді Кошовий зізнався, що він із актором із 95 Кварталу Олександром Пікаловим приїжджали до Офісу президента.

“Приїхали, щоби підтримати його. Там 15-20 хвилин у нього було, чому багато журналістів збиралися. Потім ми дізналися, що в цей час приїхав Борис Джонсон. Ми приїхали, зустрілися з Андрієм Борисовичем, з Володимиром Олександровичем, трохи поспілкувалися, запитали їх – поділився Євген Кошовий.

Кошовий зауважив, що хоч це він і приїхав підтримати морального Зеленського, але вийшло так, що це Президент підтримав їх. Зізнається, що вийшли з якоюсь ейфорією. Проте зустріч була недовгою, Зеленський сказав, що все, йому тут потрібно працювати.

Кошовий розповів, що також спілкується з Зеленським телефоном.

“Він постійно перебуває у стані військовому. Він, мабуть, мені бреше, що він спить, але каже, що спить. Але таке відчуття, що він там цілодобово в медіапросторі або десь на зустрічі з генералами, військовими. Тому я не знаю, скільки годин він може спати», – сказав Кошовий.

Вам також має сподобатись...