Україна понад усе

Країна мусить знати свого героя. Народився в сорочці, але закоротка, бо ноги не закрила- кажуть лікарі

Країна мусить знати свого героя. Народився в сорочці, але закоротка, бо ноги не закрила- кажуть лікарі.

Віктор Дудюк що народився в селі Озютичі Володимир-Волинського району мав 29 років. Він захищає країну ще з 2014 року. Відтак хлопець отримав поранення, коли захищав Луганський аеропорт.

Попри це, навіть незважаючи на поранення він пішов у військомат коли росія вчинила конфлікт. Віктор живе у селищі Пульмо Шацької громади.

Насправді родичі дуже не хотіли відпускати хлопця, в нього 2 дітей та дружина. Відмовляли як могли, але ж він сказав, що як не він, то хто піде на захист.

Його як бійця з досвідом направили в одну з самих гарячих точок чи не відразу. Але отримав поранення обох ніг, його товариш Ігор прийняв калюжі калюжі живіт, яка вилетіла через спину.

Хлопців не стали добивати, закинули і якийсь льох, щоб самі “дійшли до кондиції”. Та непереможний український дух все ж поборов. Хлопці штовхали та підтягували один одного, аби вибратися по сходам.

Спочатку виповнилося Віктор, потім допоміг Ігору. Хлопці повзли та йшли як могли, їх ледь притомних по дорозі побачили люди та привезли до госпіталю.

Мати Ігоря дякує Віктору за порятунок, але попри це стан хлопця ще досі вкрай важкий, молимося за героїв, просимо в Бога швидкого одужання.

Вам також має сподобатись...