Киянка дозволила сусідам зробити дірку в своїй стіні, щоб врятувати домашнього улюбленця

Людяність проявляється не тільки в добрих справах відносно людей, не тільки в волонтерстві та допомозі ЗСУ. Багато хто в такі часи забуває, що ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Жінка з Києва не забула. Дала добро сусідам зробити дірку в своїй стіні, щоб врятувати домашнього улюбленця. Незважаючи на те, що квартира знаходиться в “Комфорт таун” має гарний ремонт, облаштований під’їзд, люди кинулися допомагати тварині.

Напередодні нападу агресора жінка поїхала у відрядження на 1 день. Як то кажуть, знала б де падати, соломинку підстелила…

Події в Україні розгорталися досить швидко і в першу добу війни їй не вдалося дістатися додому. А тому вона терміново зв’язалася з сусідами, аби ті врятували кошеня, яке лишилося без їжі і води вдома.

Жінка дозволила зруйнувати частину своєї стіни, для того, щоб зробити там отвір, кухню можна погодувати та напоїти маленького пухнастика.

Український народ, він такий – ламаємо стіни своєї оселі заради безпеки беззахисних. Давайте брати приклад і допомагати тим, хто не може зараз потурбуватися про себе сам. Все повертається сторицею.

You cannot copy content of this page