Україна понад усе

Київську школу назвуть на честь льотчика-Героя України

Його не стало 24 лютого в небі над Київщиною. Столична школа, де навчався командир авіаційної ескадрильї 40 бригади тактичної авіації, Герой України В’ячеслав Єрка, згодом буде носити ім’я пілота-Героя України. З такою ініціативою виступили побратими пілота, а педколектив школи її підтримав.

“З ініціативою перейменування виступили побратими пілота і командування бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр”. Педагогічний колектив однієї із Київських шкіл, де навчався льотчик одностайно підтримав перейменування школи на честь Героя України В’ячеслава Єрка — командира авіаційної ескадрильї 40 бригади тактичної авіації, якого не стало 24 лютого в небі Київщини”, – зазначено у повідомленні.

Також відмічається, що у перший день В’ячеслав Єрко був першим серед тих, хто піднявся на захист нашої столиці – міста Києва. Він виконав чотири вильоти та забезпечив прикриття виводу з під удару літаків авіабригади. Разом з іншими пілотами в повітряному бою він ліквідував п’ять ворожих цілей в небі.

Указом Президента України від 16.05.2022 року В’ячеславу Єрку присвоєно звання “Герой України” (посмертно) з удостоєнням ордену “Золота зірка”.

Вам також має сподобатись...