Україна понад усе

Леся Нікітюк запустила флешмоб, після якого від неї відписалося безліч шанувальників

Леся Нікітюк запустила флешмоб, після якого від неї відписалося безліч шанувальників, а травесті діва Монро взагалі виказала в її бік нецензурною лайкою.

Відтак Леся на підтримку хлопців із ЗСУ вирішила зробити флешмоб. Проект назвала #красадляЗСУ.

Але тут же наткнулася на цілу купу негативу. Здається сама Леся не очікувала настільки поганої та агресивної реакції від її підписників.

Найбільш бурно на слова Лесі, про те, що треба брати себе до рук, починати наводити красу, хоча б для того, аби хлопцям-захисникам було легше захищати країну, відреагувала Монро.

Її це, здається, зачепило за живе. “Я бачу, як за час війни ми з вами трохи, як це правильно сказати… так шоб себе і вас не образити.. Ну не постаріли, а так би мовити потьмяніли, втратили колір. Короче. Ми не маємо на це право.

Я розумію, що такий час. Але час страху пройшов, ми високо підняли голову. А якщо ми її підняли — значить вона має виглядати розкішно!”, – каже Нікітюк.

А от далеко не всі притримуються такої думки. “Тобто, Леся Нікітюк досі вважає, що жінок у ЗСУ та теробороні немає. Що, старість – це погано. Що ми не маємо права в стані колосального стресу та нескінченної тривоги ходити без укладки та виглядати, на думку інших, не найс.

А першочергове завдання жінки тільки виглядати у всій красі, напомажено і піднімати бойовий дух і обов’язково те що в штанях”, – відповідає Монро.

Далі була нецензурна лексика. Тим не менше Оля Полякова, Маша Єфросиніна та солістка гурту Kazka підтримали ідею Лесі і теж розповсюдили свої фото на підтримку ЗСУ з хештегом #красадляЗСУ.

Вам також має сподобатись...