Львівські десантники знищили російських диверсантів, які збиралися чинити диверсії в селах

Українські хлопці зі з 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ знищили диверсантів, які тероризували селян. Наші бійці кажуть, що лише спільними зусиллями – ми знищимо противника та очистимо від окупантів Україну! Ми перемагаємо з перших днів, з нами Бог та правда! Дякуємо нашим Героям!

Отже до новини:

Хлопці з 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ успішно знищили диверсійно-розвідувальну групу противника. Про це повідомили в Командуванні Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Ворожі диверсанти брали цивільний транспорт для того, щоб здійснювати в наших тилових містах і селах диверсії та провокації. Наші десантники їх виявили та знищили.

«Також, в чергове закликаємо наших громадян! Брати та сестри, долучайтеся до виявлення та нейтралізації диверсантів противника, про помічених підозрілих осіб негайно повідомляйте правоохоронні органи або підрозділи Збройних Сил України. При можливості, – знищуйте цих потвор усіма наявними силами та засобами. Лише спільними зусиллями – ми знищимо противника та очистимо від окупантів Україну! Ми перемагаємо з перших днів, з нами Бог та правда! ДШВ – завжди перші!», – повідомили військові.

You cannot copy content of this page