Макроне, пам’ятайте це! Україна зараз стоїть не тільки за своє майбутнє, вона рятує світ

Макрон засуджує Байдена, який дозволив собі привселюдно, на кілька країн негативно висловитися в бік Путіна.

Що означає позиція Макрона і його заклики облишити словесні перепалки з Путіним? Як він пояснив сам – це може призвести до так званої “словесної ескалації”.

Хоча весь світ і так зрозумів, що це не ті люди, з якими треба вести переговори. Та і про що їх вести, знаходячись в себе вдома, ми маємо вести перемовини, щоб нас лишили в спокої?

Тим не менш, Макрон вважає, що все ж неприпустимо висловлюватися так ні самим дипломатами, ні тим паче у бік дипломатів, якими б вони не були.

Страх це, чи спроби урівноважити конфлікт? – неясно. Але Макрон сказав ще одну ключову фразу для нас – “Моє основне завдання допомогти вивести війська з території України”.

Іншого виходу як дипломатія Макрон не бачить. А ми безумовно бачимо і цінуємо допомогу кожного, кожної країни, навіть ті, хто морально не лишаються осторонь- наша підтримка.

Але час поставить все на свої місця та покаже хто є хто! Слава нашим захисникам. Поки одні шукають підхід та підбирають слова, інші віддасть своє життя не тільки за мир в Україні, але і в цілому світі.

Макроне, пам’ятайте це! Україна зараз стоїть не тільки за своє майбутнє, вона рятує світ.

You cannot copy content of this page