Мама каже, щоб я шукала чоловіка із квартирою та машиною, однак не завжди у чоловіка у 40 років це є

Живу з мамою, знайти чоловіка, що любить, не виходить. Як мені бути? Мені 40 років, і я не можу знайти коханого чоловіка. У дитинстві я стала жертвою свого дядька – так мені здається.

У 23 роки у мене був перший чоловік, старший на 16 років. Потім у 28 років я дружила з хлопцем-ровесником. Але в нього не було свого житла, і ми посварилися на цьому ґрунті — він хотів, щоб ми складалися навпіл на винаймання квартири. Мене це обурило – мабуть, я хотіла, щоб за мене платили, про мене дбали.

Через 10 років схема повторилася: немає свого житла, коли брати іпотеку, чи потрібна оренда квартири. У 38 років у мене була «нервова куля», я пила заспокійливі, все пройшло. Нині мені 40 років, живу з мамою. Є ще молодша сестра, яка має свою сім’ю.

Втекти від мами і взяти іпотеку — зараз це взагалі нереально, бо мама на пенсії, не працює, хворіє. Вона каже, щоб я шукала чоловіка із квартирою, з машиною.

Однак не завжди у чоловіка у 40 років це є. Я шукаю саме коханого і люблячого чоловіка, але квартирне питання розставляє все на свої місця.

Я працюю репетитором, дохід є, але доводиться багато працювати, щоб забезпечувати себе та маму. Дітей у мене нема.

Мама хоче, щоб я зробила запліднення у клініці і народила, «поки не пізно». А мені хочеться нормальних стосунків із чоловіком та родиною. Підкажіть, що мені потрібно змінити, щоб не травмувати маму та налагодити своє особисте життя?

Ольга, 40 років

You cannot copy content of this page