Україна понад усе

Маріуполь та інші міста: Росія готує прес-тур для іноземних журналістів

Ця новина викликає просто шквал емоцій. Повідомляється, що готується завезених з Донецька та Горлівки «місцевих очевидців», які розповідатимуть журналістам про злочини захисників Маріуполя.

Для створення фейків Росія намагається залучити іноземні засоби масової інформації. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони.

“Усвідомивши, що світова громадськість більше не вірить брехливим повідомленням російських телеканалів, вони вирішили залучити до своєї діяльності європейських журналістів та світові ЗМІ. За даними військової розвідки України, департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони терміново готує прес-тур іноземних журналістів на тимчасово непідконтрольні території України», – йдеться у повідомленні.

Так, із 18 по 21 травня планується показати представникам ЗМІ райони Маріуполя. Зокрема, щоб звинуватити Україну в руйнуванні міста. Також готується завезених з Донецька та Горлівки «місцевих очевидців», які розповідатимуть журналістам про злочини захисників Маріуполя.

Вам також має сподобатись...