Україна понад усе

Масі Найєм розповів деякі деталі свого порятунку

Військовий та адвокат Масі Найєм, який був тяжко поранений, подякував за свій порятунок українським медикам.

“Сьогодні день медичного працівника. І цей пост – подяка їм. Я пам’ятаю момент поранення та кілька моментів під час транспортування. Але людей не бачив, бо все обличчя обливалося. Мій брат Мустафа допоміг ідентифікувати всіх, завдяки яким я живий. Отже, моє життя після поранення подароване мені побратимом, водіями, які допомогли евакуювати?, і зробили операцію лікарями. І, звичайно, рідними, які весь час поряд”, – каже Найєм.

Вперше з моменту поранення Масі Найєм оприлюднив своє фото та деякі деталі порятнку.

“Як сказали лікарі, після такого поранення мало хто залишається при пам’яті, але мій мозок зберегли і я вільно мислю і навіть аналізую все, що сталося”, – зазначає він.

За словами Масі, з місця подій до Слов’янська його доставили, завдяки товаришу по службі – “Байкеру”.

У Слов’янську стабілізували місцеві лікарі та співробітники Першої добровольчої мобільної лікарні ім. Миколи Пирогова (ПДМШ) – найбільшої української неурядової організації медиків-добровольців, яка надає допомогу та реалізується у співпраці з МОУ, МОЗ, Генеральним штабом ЗСУ та РНБО.

До лікарні у Краматорську транспортувала команда MOAS – міжнародної гуманітарної організації Migrant Offshore Aid Station, заснованої у 2013 році для порятунку мігрантів на узбережжі Середземного моря. В Україні команда налічує близько 20 екіпажів реанімобілів та координується групою іноземців на чолі з двома афганцями з Кабула – Саїдом та Замиром, розповідає Найєм.

У Краматорську безпосередньо операцію проводила команда на базі третьої медичної роти:

начальник медичної служби, майор Степан Андрійцев;

начальник операційного відділення медичної роти, капітан Віталій Маланчук;

ординатор, капітан Іван Крашевський

лікар-анестезіолог Інна Посавнича;

З Краматорська до Дніпра Найєма евакуював екіпаж MOAS’у у складі водія-українця Тараса, парамедика Віктора з Туреччини та анестезіолога з Польщі.

У Дніпрі прийняла команда головного лікаря лікарні ім. Мечнікова Сергія Риженкова. Безпосередньо операцію проводив завідувач відділення нейрохірургії Андрій Сірко.

“Дякую вам. Моє життя та подальші справи можливі саме завдяки вам. Міцного здоров’я та всім іншим медичним працівникам. Ви для перемоги зробили і робите більше, ніж про це знає суспільство. Бажаю вам урівноваженого щастя від життя. Ще раз дякую вам, що я живий!”.

Вам також має сподобатись...